Loading...

Please wait ...

Umbrella Protect logo
U

Umbrella Protect

Kensal Green, Greater London

(20)
Umbrella Protect logo
U

Umbrella Protect

Kensal Green, Greater London

(20)

Reviews (20)

Leave a review
J
27 February 2019

Ewa S. has one of those attitudes that is always positive. She frequently has a smile on her face and you can tell she enjoys her job.
Highly recommended.

B
27 February 2019

Outstanding services from Ewa S. Definitely recomered seeing her in Southampton area!

M
27 February 2019

Ana Zelazna provided us with an excellent customer service. She was really approachable, friendly and professional.She was able to answer any questions ,we have asked with professional manners. Will definitely recommend her to our family and friends. More...

K
27 February 2019

Ana Zelazna is very friendly and proffesional person. She help me to choose the best insurance. Recomended to everyone!!!

A
27 February 2019

Ewa S. professionally, quickly, efficiently on the subject. Very good insurance for everyone with Umbrella Protect.

M
27 February 2019

great service and professionalism!!!☺

D
27 February 2019

Anna Zelazna is very friendly and professional.
High recommend

A
9 September 2018

Damian jest doskonałym doradcą. Udziela rzetelnych informacji oraz stara się wskazać najlepsze ubezpieczenie. Jak najbardziej polecam współpracę z Damianem

C
9 September 2018

Polecam, każdemu kto chciałby zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich bliskich. Damian to profesjonalista w swojej dzidzinie, potrafi wszystko klarownie wytłumaczyć i dla każdego znajdzie odpowiednią ofertę. Dodatkowym plusem jest mobilność i pełne zaangażowanie, wiec bez obaw odpowie na wszystkie pytania. Polecam serdecznie! More...

O
9 September 2018

Wspaniała i profesjonalna obsługa. Szeroki zakres wiedzy i świetne dostosowanie oferty do potrzeb klienta. Polecam Damiana i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług.

G
9 September 2018

Jestem klientka Damiana od dłuższego już czasu i mogłabym każdemu polecic jego usługi.
Absolutny profesjonalizm, przemiła obsługa, wspaniałe doradztwo a najważniejsze jest to ze zna odpowiedź na kazde moje pytanie.
Polecam!

P
9 September 2018

Bardzo profesjonalne podejście oraz spora wiedza sprawiły, że to właśnie u Damiana zdecydowałam się na idealnie dobrane ubezpieczenie. Polecam każdemu kto tak jak ja chciałby zadbać o swoją przyszłość. More...

A
9 September 2018

Szczerze polecam Damiana, ponieważ jest super profesjonalnym doradcą.
Wkłada całe swoje serce w wykonywaną pracę i czuje się jak ryba w wodzie w temacie ubezpieczeń. Pomaga dobrać ubezpieczenie do potrzeb klienta,a także dba o klienta nie tylko na pierwszym spotkaniu.
Wszystko mi wytłumaczył na spotkaniu i zawsze szybko odpowiada na moje wiadomości.
Dziękuje Ci Damian bardzo za wszystko.
Pozdrawiam �
More...

A
9 September 2018

Każdemu polecam współpracę z Damianem. Pełen profesjonalizm, duża wiedza i umiejętność dostosowania oferty do potrzeb klienta. Ponadto, duża cierpliwość dla takich wymagajacych laików jak ja, którzy zadają dziesiątki pytan i oczekują w 100% satysfakcjonującego rozwiazania��.
Kontakt do Damiana dostałam poczta pantoflowa od innych zadowolonych klientów, a to chyba jest najlepsza reklama. Ja skorzystałam I polecam też innym �
More...

M
9 September 2018

Pełen profesjonalizm, Damian ma bardzo dużą wiedzę i wie jak się nią podzielić nawet z największym laikiem. Bez wątpienia dobierze Wam najlepszą opcje tak jak i mnie i moim bliskim. Polecam !

A
9 September 2018

Damian to osoba godna polecenia.Mily z duża wiedza, dostosowuje produkt do potrzeb klienta .Nie naciąga i nie przeciąga spotkania.
Na pewno jeszcze skorzystam z jego usług �
More...

A
9 September 2018

Bez wahania polecam Wam Damiana, w bardzo ciekawy, lecz jednocześnie prosty sposób opowiada o rodzajach ubezpieczeń, dzięki czemu podjęcie decyzji nie sprawia już żadnego problemu. Damian doradzi Wam produkt który najlepiej pasuje do waszych potrzeb i jednocześnie zmieści się w budżecie każdego z Was.
Polecam ! :)
More...

M
28 May 2016

I would highly recommend Umbrella Protect, as the service was really friendly and professional. The advisors are are fully qualified and you’ll feel in safe hands. Very impressed!

J
28 May 2016

The best insurance offers on the market ! I got a really good deal for my life insurance. Very good service! I would highly recommend this company!

M
28 May 2016

I was not aware how much a consultation with the financial advisor can help! They helped me to secure the best protection for me and my family. And we are looking forward to do our mortgage with them in a couple of months. I would recommend speaking with Anna. She is the best advisor! Very professional and competent More...

Photos (3)

See all