Loading...

Please wait ...

Milan Stryja Photography logo
M

Milan Stryja Photography

Slough, Berkshire

(9)
Milan Stryja Photography logo
M

Milan Stryja Photography

Slough, Berkshire

(9)

About

Wedding photographer, originally from the Czech Republic and now based in Berkshire, Milan Stryja is an experienced professional with a passion for photography. His unique signature style has been described as strong, clean and contemporary and he has recently been featured in Vogue, Brides Magazine and other prestigious publications in the UK and US.

More...

Reviews (9)

Leave a review
N
23 July 2018

Strucne a kratce.... Doporucuji.... Skvely pristup a fotky taky :-)

H
23 July 2018

Focení bylo skvělé a s fotkami jsme moc spokojené, děkujeme! :)

K
23 July 2018

Nervozita z prvního focení okamžitě opadla, skvělý lidský a zároveň profesionální přístup, ochota domluvit se na čemkoliv. Vřele doporučuji.

M
23 July 2018

Velice mile nás překvapila rychlost a kvalita práce pana fotografa. Naše rodinné focení probíhalo v příjemné atmosféře, dokázal pracovat s miminkem i s puberťákem. Vznikly nádherné a originální fotografie a pro nás památka na celý život. Děkujeme More...

E
23 July 2018

Příjemná spolupráce, profesionální přístup, krásné fotky! Co víc si přát :)) Vřele doporučuji �

L
23 July 2018

Necháváme se pravidelně fotit, Milan jednoznačně nejlépe dovedl našeho dvouletého syna přimět k tomu, aby alespoň částečně spolupracoval. Fotky na staré půdě působí velmi neotřele a babičky na Vánoce budou mít radost. Oceňuji hlavně kreativitu fotografa a nápady na pózy a grimasy, které normálního smrtelníka nenapadnou. More...

J
23 July 2018

Milan nám fotil svatbu. Několikrát jsme se předem sešli, abychom si probrali naše představy a možnosti. Milan se důkladně připravil a pak už to vše jelo jako po másle. Při focení jsme se bavili, díky tomu i příjemně uvolnili a výsledek myslím stojí za to! Máme krásnou vzpomínku.
Milan má spoustu zkušeností umí poradit, doporučit, odlehčit od napětí i vyhecovat. Vřele doporučuji. Naše svatební focení s ním určitě nebylo poslední. Děkujeme.
More...

R
23 July 2018

Delší dobu jsem přemýšlela o fotkách, které budu s nádechem sportu. Potřebovala jsem někoho, kdo vystihne to, co bych na fotkách chtěla zachytit. S Milanem se nám to společně povedlo. Perfektní domluva a spolupráce. Vypadá to, že máme v TP štěstí na nového PANA profesionála! More...

H
23 July 2018

Hledali jsme neco originalniho a nasli jsme Milana a jeho pudu :). Vse podstatne je napsane v predchozich recenzich, za nas můžeme vyzdvihnout pristup, ochotu a rychlost zpracovani fotek :).